زیبا تر بخندید
نگهداری از لامینیت ها
پروتز ثابت
طراحی لبخند
پروتز متحرک
ایمپلنت

پرسلن لامینیت ونیر چیست؟

لامینیت های سرامیکی، پوشش های نازکی هستند که بر روی سطوح نمایان دندانها چسبانده می شوند. لطفا برای مطالعه بقیه مطلب روی عنوان کلیک کنید.

معرفی دستگاه کدکم

فقط در یک جلسه ساخت روکش یا لامینیت سرامیکی برای شما عزیزان

طراحی لبخند

طراحی لبخند

امروزه با اهمیت فراوانی که انسانها به زیبایی می دهند طراحی لبخند به ;کارهای عملی دندانپزشکی اضافه شده است.

طراحی لبخندشامل هر نوع درمان دندانپزشکی می باشد که تاثیر برزیباتر شدن لبخنددارند. حدود 60% از زیبایی و جذابیت هر فرد مربوط به صورت دندان های او می باشد.

طراحی لبخندبيمار را می توان به صورت ديجيتالی و توسط کامپيوتر انجام داد. در این روش قبل از هرگونه عمليات دندانپزشکی می توان نتيجه درمان را به فرد نشان داد و همچنين بیمار می تواند با توجه به سليقه شخصی خود و يا عکس و خاطرات گذشته در موردطراحی لبخندخود اظهار نظر نمايد.

زيبايی لبخند تنها مربوط به دندان ها نمی باشد، بلکه زيبايی مجموعه لثه و دندان و فرم لب و صورت در مجموع می تواند هارمونی بهتری فراهم نمايد. به عنوان مثال تنظيم خط لثه با جراحی ( جراحی افزایش طول زیبایی تاج ) به عنوان روشی مکمل و کاربردی به منظور بهتر ديده شدن دندان ها و ترکيب بندی صحيح آنها از جمله اين روش ها می باشد ، که در جهت بهبودطراحی لبخندبرای شما اعمال می شود.

طراحی لبخندتوسط لمينت

در اين روش با کمترين ميزان تراش (کمتر از حد مينای دندان) مي توان نهايت زيبايی را درطراحي لبخند، در نتيجه زيبايی دندان و صورت مشاهده نمود. مواد اوليه به کار رفته در این روش شامل سراميک هایی است که با داشتن حداکثر زيبايی و مقاومت بالا نهايت رضايت در لبخند را برای شما فراهم می آورد.

انواع روکش های دندانی وطراحی لبخند

ساخت روکش و پروتزهای دندانی با زيبايی حداکثری و کاربردی واقعيت توسط تکنولوژي CAD/CAM با طراحی منحصر به فرد ديجيتالی واستفاده از Zironica به جاي فلزهای موجود دندانپزشکی توانسته است از مشکلات رايج روکش های قبلی بکاهد. در اين مرکز کليه روکش های دندانی و روکشایمپلنت دندانتوسط اين تکنولوژی طراحی و ساخته شده و نهايت مقاومت و زيبايی را دربر دارد. همچنين از تعداد جلسات مراجعه جهت امتحان و تست روکش کاسته شده و تنها در يک جلسه پس از قالبگيری قابل تحويل می باشد.


آدرس مطب : خيابان توحيد مياني چهارراه مهرداد جنب داروخانه دي داخل كوچه مجتمع زيتون طبقه اول شماره ٣
تلفن : 36267176 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :